Imagefield marker (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: None
hu: Nincs

en: Save
hu: Mentés

en: Effects
hu: Hatások

en: Coordinates
hu: Koordináták
