Imagefield marker (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Effects
kn: ಪರಿಣಾಮಗಳು

en: Coordinates
kn: ನಿರ್ದೇಶಾಂಕಗಳು
