Imagefield marker (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: None
nl: Geen

en: Save
nl: Opslaan

en: Effects
nl: Effecten

en: Coordinates
nl: Coördinaten
