Imagefield marker (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: None
pl: Brak

en: Save
pl: Zapisz

en: Effects
pl: Efekty

en: Coordinates
pl: Współrzędne
