Imagefield marker (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: None
ru: Нет

en: Save
ru: Сохранить

en: Effects
ru: Эффекты

en: Coordinates
ru: Координаты
