Imagefield marker (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: None
sk: Žiadne

en: Save
sk: Uložiť

en: Effects
sk: Efekty

en: Coordinates
sk: Koordináty
