Imagefield marker (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Remove
sv: Ta bort

en: Description
sv: Beskrivning

en: None
sv: Ingen

en: Save
sv: Spara

en: Coordinates
sv: Koordinater
