Imagefield marker (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Remove
tr: Kaldır

en: Description
tr: Açıklama

en: None
tr: Hiçbiri

en: Save
tr: Kaydet

en: Coordinates
tr: Koordinatlar
