Imagefield marker (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Remove
uk: Вилучити

en: Description
uk: Опис

en: None
uk: Немає

en: Save
uk: Зберегти

en: Effects
uk: Ефекти

en: Coordinates
uk: Координати
