Imagefield marker (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Remove
vi: Xoá

en: Description
vi: Mô tả

en: None
vi: Không có

en: Save
vi: Lưu

en: Effects
vi: Hiệu ứng
