ImageOptim (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: High
ar: مرتفعة

en: Low
ar: منخفض

en: Format
ar: التنسيق

en: Medium
ar: متوسط

en: image
ar: صورة
