ImageOptim (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: High
el: Υψηλό

en: Low
el: Χαμηλό

en: Format
el: Μορφή

en: Medium
el: Μέσο

en: image
el: εικόνα
