ImageOptim (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: High
fi: Korkein

en: Low
fi: Alin

en: Format
fi: Muoto

en: Medium
fi: Keskiverto

en: seconds
fi: sekuntia

en: image
fi: kuva

en: Max width
fi: Enimmäisleveys

en: Max height
fi: Enimmäiskorkeus
