ImageOptim (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: High
fr: Haute

en: Low
fr: Faible

en: Medium
fr: Moyen

en: Additional options
fr: Options additionnelles

en: seconds
fr: secondes

en: Max width
fr: Largeur maximale

en: Max height
fr: Hauteur max
