ImageOptim (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: High
hi: उच्च

en: Low
hi: निचला

en: Format
hi: प्रारूप

en: Medium
hi: माध्यम

en: seconds
hi: क्षण

en: image
hi: छवि
