ImageOptim (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: High
ka: მაღალი

en: Low
ka: დაბალი

en: Format
ka: ფორმატი

en: Medium
ka: საშუალო

en: image
ka: სურათი
