ImageOptim (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: High
cs: Vysoká

en: Low
cs: Nízká

en: Format
cs: Formát

en: Medium
cs: Střední

en: seconds
cs: sekund

en: image
cs: obrázek

en: Max width
cs: Maximální šířka

en: Max height
cs: Maximální výška
