ImageOptim (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: High
gl: Alta

en: Low
gl: Baixa

en: Format
gl: Formato

en: Medium
gl: Medio

en: Additional options
gl: Opcións adicionais

en: seconds
gl: segundos

en: image
gl: imaxe
