ImageOptim (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: High
it: Alto

en: Low
it: Basso

en: Format
it: Formato

en: Medium
it: Medio

en: seconds
it: secondi

en: image
it: immagine

en: Max width
it: Larghezza massima

en: Max height
it: Altezza massima

en: media
it: contributo mediale
