ImageOptim (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: High
ku: بەرز

en: Low
ku: نزم

en: Format
ku: فۆرمات

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: image
ku: وێنە
