ImageOptim (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: High
lv: Augsts

en: Low
lv: Zems

en: Format
lv: Formāts

en: Medium
lv: Vidējs

en: image
lv: attēls

en: media
lv: mediji
