ImageOptim (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: High
mn: Өндөр

en: Low
mn: Нам

en: Format
mn: Бүтэц

en: Medium
mn: Дундаж

en: image
mn: зураг
