ImageOptim (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: High
sv: Hög

en: Low
sv: Låg

en: Medium
sv: Mellan

en: seconds
sv: sekunder

en: image
sv: bild

en: Max width
sv: Största bredd

en: Max height
sv: Högsta höjd
