ImageOptim (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: High
da: Høj

en: Low
da: Lav

en: never
da: aldrig

en: Default settings
da: Standardindstillinger

en: seconds
da: sekunder

en: image
da: billede

en: Max height
da: Maks. højde
