ImageOptim (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: High
de: Hoch

en: Low
de: Niedrig

en: never
de: nie

en: Default settings
de: Standardeinstellungen

en: Medium
de: Mittel

en: Additional options
de: Zusätzliche Optionen

en: seconds
de: Sekunden

en: image
de: Bild

en: Max width
de: Maximale Breite

en: Max height
de: Maximale Höhe

en: media
de: Medien

en: Automatically
de: Automatisch

en: Image quality
de: Bildqualität
