ImageOptim (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: High
hu: Magas

en: Low
hu: Alacsony

en: Format
hu: Formátum

en: never
hu: soha

en: Default settings
hu: Alapértelmezés szerinti beállítások

en: Medium
hu: Közepes

en: Additional options
hu: További beállítások

en: seconds
hu: másodperc

en: image
hu: kép

en: Max width
hu: Megengedett szélesség

en: Max height
hu: Megengedett magasság

en: media
hu: média
