ImageOptim (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: High
km: ខ្ពស់

en: Low
km: ទាប

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: never
km: កុំ​

en: Medium
km: មធ្យម

en: image
km: រូបភាព
