ImageOptim (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: High
kn: ಹೆಚ್ಚಿನ

en: Low
kn: ಕೆಳಮಟ್ಟದ

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: never
kn: ಎಂದೂ ಇಲ್ಲ

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: seconds
kn: ಸೆಕಂಡುಗಳಿಗೆ ವಿಭಜಿಸು

en: image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Max height
kn: ಸಲಹೆ
