ImageOptim (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: High
nl: Hoog

en: Low
nl: Laag

en: Format
nl: Opmaak

en: never
nl: nooit

en: Default settings
nl: Standaardinstellingen

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: seconds
nl: seconden

en: image
nl: afbeelding

en: Max width
nl: Maximale breedte

en: Max height
nl: Maximale hoogte
