ImageOptim (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: High
pl: Wysoka

en: Low
pl: Niski

en: never
pl: nigdy

en: Default settings
pl: Domyślne ustawienia

en: Medium
pl: Średnie

en: Additional options
pl: Dodatkowe opcje

en: seconds
pl: sekundy

en: image
pl: obrazek

en: Max width
pl: Maks. szerokość

en: Max height
pl: Maksymalna wysokość
