ImageOptim (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: High
pt: Alta

en: Low
pt: Baixa

en: Format
pt: Formato

en: never
pt: nunca

en: Default settings
pt: Opções predefinidas

en: Medium
pt: Médio

en: seconds
pt: segundos

en: image
pt: imagem
