ImageOptim (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: High
ro: Ridicată

en: Low
ro: Joasă

en: never
ro: nicioadă

en: Medium
ro: Mediu

en: seconds
ro: secunde

en: image
ro: imagine
