ImageOptim (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: High
ru: Высокий

en: Low
ru: Низкий

en: Format
ru: Формат

en: never
ru: никогда

en: Default settings
ru: Настройки по умолчанию

en: Medium
ru: Средний

en: Additional options
ru: Дополнительные опции

en: seconds
ru: секунд

en: image
ru: изображение

en: Optimize image
ru: Оптимизировать изображение

en: Max width
ru: Максимальная ширина

en: Max height
ru: Максимальная высота

en: media
ru: медиа
