ImageOptim (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: High
sl: Visoko

en: Low
sl: Nizko

en: Format
sl: Oblika

en: never
sl: nikoli

en: Medium
sl: Srednja

en: image
sl: slika
