ImageOptim (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: High
ta: உயர்ந்த

en: Low
ta: தாழ்ந்த

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: never
ta: எப்பொழுதுமில்லை

en: Medium
ta: தகுந்த

en: image
ta: படம்
