ImageOptim (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: High
th: สูง

en: Low
th: ต่ำ

en: Format
th: รูปแบบ

en: never
th: ไม่เคย

en: Medium
th: ปานกลาง

en: image
th: รูปภาพ
