ImageOptim (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: High
eu: Altua

en: Low
eu: Baxua

en: Format
eu: Formatua

en: never
eu: inoiz ez

en: Default settings
eu: Ezarpen lehenetsiak

en: Medium
eu: Ertaina
