ImageOptim (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: High
fa: زیاد

en: Low
fa: کم

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: never
fa: هرگز

en: Default settings
fa: تنظیمات پیش‌فرض

en: Medium
fa: متوسط
