ImageOptim (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: High
is: Mikið

en: Low
is: Lítið

en: Format
is: Stílsnið

en: never
is: aldrei

en: Medium
is: Miðlungs

en: seconds
is: sekúndur
