ImageOptim (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: High
ja: 高い

en: Low
ja: 低い

en: Format
ja: フォーマット

en: never
ja: なし

en: Default settings
ja: デフォルトの設定

en: Medium
ja: 中程度

en: seconds
ja: 秒

en: Max width
ja: 最大の幅

en: media
ja: メディア

en: Image quality
ja: 画像の品質
