ImageOptim (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: High
lt: Aukštas

en: Low
lt: Žemas

en: Format
lt: Formatas

en: never
lt: niekada

en: Default settings
lt: Numatytosios nuostatos

en: Medium
lt: Vidutinis
