ImageOptim (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: High
oc: Nauta

en: Low
oc: Febla

en: never
oc: pas jamai

en: Default settings
oc: Paramètres per defaut

en: Medium
oc: Mejan

en: seconds
oc: segondas
