ImageOptim (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: High
tr: Yüksek

en: Low
tr: Düşük

en: Format
tr: Biçim

en: never
tr: hiçbir zaman

en: Default settings
tr: Varsayılan ayarlar

en: Medium
tr: Orta

en: Additional options
tr: Ek seçenekler

en: seconds
tr: saniye

en: Max height
tr: En fazla yükseklik

en: media
tr: medya
