ImageOptim (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: High
he: חזק

en: Low
he: חלש

en: Format
he: פורמט

en: never
he: אף פעם

en: Default settings
he: הגדרות ברירת מחדל

en: Medium
he: בינוני
