ImageOptim (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: High
pt: Alto

en: Low
pt: Baixo

en: Format
pt: Formato

en: Medium
pt: Médio

en: seconds
pt: segundos

en: image
pt: imagem

en: Max width
pt: Largura máxima

en: Max height
pt: Altura máxima
