ImageOptim (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: High
sk: Vysoká

en: Low
sk: Nízka

en: Format
sk: Formát

en: never
sk: nikdy

en: Medium
sk: Stredná

en: Additional options
sk: Dodatočné nastavenia

en: seconds
sk: sekundy
