ImageOptim (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: High
uk: Високий

en: Low
uk: Низький

en: Format
uk: Формат

en: never
uk: ніколи

en: Default settings
uk: Налаштування за замовчуванням

en: Medium
uk: Середній

en: Additional options
uk: Додаткові параметри

en: seconds
uk: секунд(и)

en: Optimize image
uk: Оптимізувати зображення

en: Max width
uk: Максимальна ширина

en: Max height
uk: Максимальна висота

en: media
uk: медіа

en: Image quality
uk: Якість зображення
