ImageOptim (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: High
vi: Cao

en: Low
vi: Thấp

en: Format
vi: Định dạng

en: never
vi: chưa bao giờ

en: Medium
vi: Vừa

en: seconds
vi: giây

en: media
vi: phương tiện
