Image Picker (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (47 entries)

en: Title
af: Titel

en: Images
af: Beelde

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Delete
af: Vee uit

en: Private
af: Privaat

en: Groups
af: Groepe

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Public
af: Publiek

en: Comments
af: Kommentaar

en: Action
af: Aksie

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Go
af: Gaan

en: File
af: Lêer

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Size
af: Grootte

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Name
af: Naam

en: Import
af: Voer in

en: Save
af: Stoor

en: Update
af: Dateer op

en: Add
af: Voeg by

en: Statistics
af: Statistieke

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: Upload
af: Oplaai

en: User
af: Gebruiker

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: Users
af: Gebruikers

en: Order
af: Bestelling

en: Show
af: Vertoon

en: Long
af: Lank

en: Short
af: Kort

en: Blocks
af: Blokke

en: Default order
af: Verstekorde
