Image Picker (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (73 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Images
ca: Imatges

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Private
ca: Privat

en: Groups
ca: Grups

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Public
ca: Públic

en: Comments
ca: Comentaris

en: Action
ca: Acció

en: Yes
ca: Sí

en: Go
ca: Vés-hi

en: File
ca: Fitxer

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Size
ca: Mida

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Name
ca: Nom

en: Import
ca: Importa

en: Save
ca: Desa

en: Update
ca: Actualitza

en: Add
ca: Afegeix

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: n/a
ca: n/d

en: Upload
ca: Puja

en: User
ca: Usuari

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Node Types
ca: Tipus de node

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Medium
ca: Mitjana

en: Media
ca: Multimèdia

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: State
ca: Estat

en: added
ca: afegit

en: Group name
ca: Nom del grup

en: No groups
ca: Sense grups

en: Align
ca: Alineació

en: Users
ca: Usuaris

en: Order
ca: Ordre

en: Edit group
ca: Edita grup

en: Add group
ca: Afegeix un grup

en: Browse
ca: Navega

en: seconds
ca: segons

en: Show
ca: Mostra

en: No groups found.
ca: No s'han trobat grups.

en: Minimum width
ca: Amplada mínima

en: Long
ca: Llarg

en: Short
ca: Curt

en: Percentage
ca: Percentatge

en: Copy
ca: Copia

en: Blocks
ca: Blocs

en: Images per page
ca: Imatges per pàgina

en: Scale image
ca: Escala la imatge

en: Default order
ca: Ordre predeterminat

en: Newest first
ca: Els més nous primer

en: Config
ca: Configuració

en: Private groups
ca: Grups privats

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.

en: Progress bar
ca: Barra de progrés
